Doręczenie z lokalnej kwiaciarni. Najlepsi floryści wykonają i doręczą Twój bukiet.

Dostawa nawet w 2h. W każde miejsce w Polsce, z najlepszej lokalnej kwiaciarni.

Dodaj Swoje Wyznanie. Bilecik z Twoim tekstem zawsze gratis.


Bukiet Zawrót Głowy

Bukiet Zawrót Głowy

69,00 PLN
dostawa w całej Polsce

Bukiet Koktajlowy

Bukiet Koktajlowy

79,00 PLN
dostawa w całej Polsce

Bukiet Z Najlepszymi Życzeniami

Bukiet Z Najlepszymi Życzeniami

79,00 PLN
dostawa w całej Polsce

11 Róż+ Czekoladki

11 Róż+ Czekoladki

119,00 PLN
dostawa w całej Polsce

Najświeższy Bukiet Dnia

Najświeższy Bukiet Dnia

79,00 PLN
dostawa w całej Polsce

Bukiet Kwiatowego Dnia

Bukiet Kwiatowego Dnia

75,00 PLN
dostawa w całej Polsce

Róże od Serca

Róże od Serca

89,00 PLN
dostawa w całej Polsce

Bukiet Jak w Niebie

Bukiet Jak w Niebie

95,00 PLN
dostawa w całej Polsce

Szczęśliwy Bukiet

Szczęśliwy Bukiet

79,00 PLN
dostawa w całej Polsce

Bukiet Elegancja

Bukiet Elegancja

79,00 PLN
dostawa w całej Polsce

Rozkochaj Mnie

Rozkochaj Mnie

109,00 PLN
dostawa w całej Polsce

Bukiet Słoneczna Słodycz

Bukiet Słoneczna Słodycz

109,00 PLN
dostawa w całej Polsce

Kwiaciarnia_PoznańDostawa w Poznaniu i do 30km


Nasza kwiaciarnia internetowa w Poznaniu doręczy piękne i świeże kwiaty w Twoim imieniu. Możesz zamówić kwiaty do Poznania lub do 30km. Chcesz wysłać kwiaty kurierem? Doręczamy z wykorzystaniem firm : Poczta Polska i DPD. Wysyłamy także kurierem z lokalnej kwiaciarni. Kwiatowa Wysyłka na pewno dostarczy Bliskiej Ci osobie wiele pozytywnych wrażeń.

Gwarancja ekspresowej dostawy. Doręczamy w całym Poznaniu : Rataje, Piątkowo, Św. Łazarz, Stare Miasto, Wilda, Grunwald Południe, Chartowo, Jeżyce, Żegrze, Winogrady i do każdej innej części miasta.

Dodatkowo doręczymy do miejscowości takich jak m.in. Oborniki, Przeźmierowo, Mosina, Swarzędz, Luboń, Puszczykowo, Środa Wielkopolska, Kostrzyn, Murowana Goślina.


Poznań to miasto na prawach powiatu w zachodniej Polsce, na Pojezierzu Wielkopolskim, położone nad rzeką Wartą, u ujścia Cybiny. Miasto to było stolicą Wielkopolski, od 1999 r. jest siedzibą władz województwa wielkopolskiego i powiatu poznańskiego. Poznań to piąte pod względem liczby ludności miasto w Polsce i siódme pod względem powierzchni. Poznań wraz z powiatem poznańskim i gminami Oborniki, Skoki, Szamotuły i Śrem tworzy aglomerację poznańską. W Poznaniu funkcjonuje m.in. międzynarodowy port lotniczy. Funkcjonują tu również Międzynarodowe Targi Poznańskie – największe i najstarsze centrum wystawiennicze w Polsce. Kwiaciarnia Poznań to miejsce, gdzie zamówisz najlepsze kwiaty na Urodziny, Imieniny, Rocznicę czy Ślub. Kochamy kwiaty w Poznaniu, pokochaj je i Ty!


Gwarancja jakości i świeżości kwiatów. Nasze kwiaty w Poznaniu i okolicach spełniają najsurowsze normy i możesz być pewien, że wysłany prezent do Poznania lub kwiatowa przesyłka będzie z pewnością wykonana pięknie i starannie. Zaopatrujemy się w największej giełdzie poznańskiej, więc mamy tylko świeże kwiaty, a współpracujemy z najlepszymi florystami w Poznaniu, tworząc piękne bukiety kwiatów na każdą okazję.


Ekspresowa płatność za kwiaty to nasz atut. Dysponujemy opcjami bezpiecznych płatności - bez problemu zapłacisz za zamówienie przelewem zwykłym, zagranicznym, czy kartą lub przelewem online. Payu czy Paypal - te dwie opcje pozwolą Ci od ręki zapłacić za Twoje kwiaty. Twoje dane są w pełni bezpieczne dzięki certyfikatowi SSL. Złóż zamówienie na kwiaty, a nasza kwiaciarnia w Poznaniu zrealizuje je dla Ciebie.


Jakie oddziałują na nas kolory i kształty kwiatów?

Kwiaty to piękne rośliny, które sprawiają, że stajemy się lepszymi ludźmi. Z tego założenia nie wychodzą tylko sami właściciele kwiaciarni, lecz społeczeństwo, a zarazem sami lekarze. Na podstawie wieloletnich badań ocenili, że kwiaty pozytywnie oddziałują na nasze emocje i myśli. Szczególnie przekonują się o tym osoby, które regularnie, na przykład raz w miesiącu, prezentują komuś kwiaty Poznań. Odczuwają radość i pewne emocje już podczas przygotowania takiego prezentu. Nie okazuje się to dla nich zbyt skomplikowane, ponieważ nie są zmuszeni wybierać się na pewne pole z kwiatami bądź do wielu innych miejsc, aby je wyszukać. Decydują się na różnorodne kwiaty, które dostarcza im poczta i kurier z kwiatami Poznań. Dzięki niej o wiele łatwiej jest również wyszukać kwiaty na konkretne okazje, a zarazem dla wybranych osób. W takich kwiaciarniach pojawiają się przecież doświadczeni floryści, którzy są nam w stanie doradzić pod każdym względem, w tematyce kwiatów. Zarazem ukażą nam, jak poszczególne rodzaje kwiatów są w stanie oddziaływać na każdego z nas. To bardzo ciekawe, ponieważ już kolor czerwony i jego różne odcienie zwiększają naszą koncentrację i ostrożność, a zarazem wzbudzają miłe, a nawet romantyczne emocje. Natomiast kolor niebieski gwarantuje pokojowe myśli, nastawienie, a dodatkowo wpływa na naszą kreatywność i otwartość. Już te dwa kolory jesteśmy w stanie spotykać w różnorodnych kwiatach. Na pewno kolor czerwony przede wszystkim zauważamy w różach, które posiadają pewne odcienie. Nie zawsze musimy decydować się na zakup tych czerwonych róż, choć trzeba przyznać, że cechują się one pięknym urokiem. Czasami dobrze jest zrobić dalszą niespodziankę bliższej nam osobie, poprzez zapewnienie bukietu z wszystkich odcieni róż. Floryści podpowiadają nam jeszcze, że duże znaczenie odgrywa jeszcze tekstura i kształt kwiatów. Pewne kwiaty, jak fiołek i begonia są w stanie działać na nas energicznie, natomiast dużą motywację do działania zapewniają nam kwiaty ostre i twarde, na przykład sansewieria, agawa czy juka. Takich rodzajów kwiatów jest jeszcze więcej i dobrze jest spytać, jak wybrana kwiaciarnia Poznań ocenia każde z nich. Możliwe, że poszukujemy bukietu kwiatów na wybraną czy specjalną okazję. W takim momencie chcemy postarać się o jak najlepsze kwiaty, więc poczta i kurier z kwiatami Poznań powinna przygotować dla nas bukiet, który zachwyci, a zarazem dobrze do wybranej osobie w konkretnym terminie. Sprawdzona kwiaciarnia na pewno zadba o to, aby te kwiaty były właściwie upięte, dzięki czemu zrobią na obdarowanej osobie jeszcze większe wrażenie.